Dźwigi Białystok

Dźwig mobilny Białystok


Szukacie Państwo najlepszych usług dźwigowych? FBR-KF to profesjonalny wynajem dźwigu mobilnego. Na rynku działamy od 2006 roku, świadcząc najwyższej jakości usługi dźwigowe w Białymstoku. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, nowoczesnym maszynom oraz wykwalifikowanej kadrze jesteśmy w stanie zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Naszym głównym celem jest sprostanie oczekiwaniom Klientów i udostępnianie doskonałej jakości dźwigów mobilnych, które poradzą sobie z każdym zadaniem na placu budowy. Zapewniamy, że nasz sprzęt dostosowany jest do każdego rodzaju prac, dzięki czemu spełnia potrzeby naszych Klientów. Korzystając z naszych profesjonalnych usług dźwigowych, mają Państwo gwarancję jakości udostępnianej przez nas maszyny. Jesteśmy przygotowani na zrealizowanie każdego, nawet nietypowego zlecenia. Gwarantujemy Państwu bezpieczny i funkcjonalny sprzęt. Nasze dźwigi cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem na rynku lokalnym, a to wszystko dzięki świadczeniu najwyższej jakości usług.

Wynajem dźwigu mobilnego


Nasza podstawowa oferta to wynajem dźwigu mobilnego - żurawia ciesielsko-dekarskiego zamontowanego na Man-ie, model KLAAS K 28/35. Udostępniany Państwu dźwig mobilny spełnia wszelkie wymogi dotyczące bezpiecznego użytkowania sprzętu. Maksymalna wysokość robocza kosza wynosi 26 metrów, a jego udźwig to 250 kilogramów. Udźwig haka naszego dźwigu mobilnego wynosi 2 tony, a wysokość sprzętu to 35 metrów. Cała maszyna waży 7,5 tony i jest wyposażona między innymi w: chwytak do dachówek, stoły połaciowe, widły paletowe, wannę do rozbiórek oraz zawiesia pasowe. Korzystając z naszych usług dźwigowych, możecie mieć Państwo pewność profesjonalnej obsługi. Udostępniając Państwu nasz sprzęt, zapewniamy wykwalifikowanych operatorów, którzy w bezpieczny i precyzyjny sposób zrealizują zlecone prace. Zaletą wynajmu dźwigu z operatorem jest z pewnością oszczędność czasu i pieniędzy. Nie muszą się Państwo martwić o szukanie dodatkowych osób do pracy przy dźwigu. Możemy być pewni, że nasi fachowcy spełnią Państwa oczekiwania.

Maszyna jest wyposażona w specjalistyczny sprzęt tj.:
- chwytak do dachówek
- stoły połaciowe
- widły paletowe
- wanna do rozbiórek
- zawiesia pasowe

Ile kosztuje dźwig za godzinę


Koszty wynajmu dźwigu są zróżnicowane pod względem wykonywanych prac. Zależą one między innymi od ilości wynajmowanego sprzętu, rodzaju prac, a także czasu wynajmu dźwigu mobilnego. W zależności od Państwa potrzeb wynajmujemy sprzęt zarówno krótko-, jak i długoterminowo. Świadczone przez nas usługi dźwigowe wykonywane są z jak największą precyzją. Dbamy o terminowość i możliwe najszybszy czas realizacji świadczonych usług, dlatego korzystając z naszej oferty, z pewnością zaoszczędzą Państwo na czasie i kosztach wynajmu dźwigu mobilnego. Z pewnością zaproponujemy Państwu atrakcyjną cenę.

Jeśli potrzebujecie Państwo specjalistycznego i niezawodnego sprzętu, który poradzi sobie z trudnymi pracami na budowie, to nie musicie daleko szukać - zachęcamy do skorzystania z naszych kompleksowych i profesjonalnych usług dźwigowych w Białymstoku.

Skontaktuj się z nami - gwarantujemy najwyższej jakości usługę!