Usługi budowlane Białystok

Zajmujemy się realizacją powierzonych zadań w następujących specjalizacjach:
- przebudowy łącznie z remontami budynków zabytkowych,
- generalne remonty jak i naprawy pokryć dachowych, okien połaciowych, rynien, miejscowe usuwanie przecieków itp.
- docieplenia elewacji w technologii lekko mokrej jak i lekko suchej, remonty polegające na usuwaniu warstwy fakturowej i wykonaniu nowej, roboty związane z konserwacją -mycie myjką wysokociśnieniową, odgrzybianie, malowanie
- termomodernizacje- obejmujące m.in. wymianę stolarki, roboty sanitarne, elektryczne, dekarskie
-bieżącą konserwację pokryć dachowych, elewacji
Nie każdy jest specem od wszystkiego. Nasze zdolności czasami nie są na tyle dobrze rozbudowane, żeby samemu zapewnić sobie prawidłowe wykonanie danej rzeczy, czynności. Tutaj pojawia się nasza firma, która od lat zapewnia dokładne i rzetelnie wykonane usługi w Białymstoku i okolicach. Przykłada uwagę do najmniejszego szczegółu, bo wie, że efekt finalny jest najważniejszy.

Usługi remontowo budowlaneJuż teraz bez obaw możesz zacząć generalny remont domu. Każdy kiedyś marzył o miejscu, w którym otrzyma spokój i ciszę, przy tym będzie mół decydować o każdym elemencie, bez obaw o jego wykonanie. Remont domu nie musi dostarczać jedynie nerwów i stresu. Koniec przecieków, szybka naprawa pokrycia dachowego i wymiana rynien, a problem z głowy na wiele lat. To wszystko dzięki zatrudnionym przez nas pracownikom. Każdy z nich jest ambitny i szczery w tym co robi. Najlepiej jak tylko możliwe wykonuje swoją pracę, wie bowiem, że efekt finalny wymaga nakładu chęci i poświęcenia.