Usługi budowlane Białystok

Potrzebujecie Państwo kompleksowych i profesjonalnych usług budowlanych? Szukacie firmy, która wykona generalny remont i całkowicie odmieni wygląd Waszego domu? FRB-KF to najwyższej jakości usługi budowlane. Nasze długoletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi budowlane o wysokim standardzie. Wkładamy ogrom pracy, sumienności i wysiłku w każde powierzone zadanie. Dbamy o każdy najdrobniejszy szczegół realizowanych projektów. Naszym priorytetem jest zadowolenie Klientów. Wybierając nasze usługi budowlane, remont domu będzie szybkim i przyjemnym procesem.
Nie każdy jest specem od wszystkiego. Nasze zdolności czasami nie są na tyle dobrze rozbudowane, żeby samemu zapewnić sobie prawidłowe wykonanie danej rzeczy, czynności. Tutaj pojawia się nasza firma, która od lat zapewnia dokładne i rzetelnie wykonane usługi w Białymstoku i okolicach. Przykłada uwagę do najmniejszego szczegółu, bo wie, że efekt finalny jest najważniejszy.

Usługi remontowo budowlaneJuż teraz bez obaw możesz zacząć generalny remont domu. Każdy kiedyś marzył o miejscu, w którym otrzyma spokój i ciszę, przy tym będzie mół decydować o każdym elemencie, bez obaw o jego wykonanie. Remont domu nie musi dostarczać jedynie nerwów i stresu. Koniec przecieków, szybka naprawa pokrycia dachowego i wymiana rynien, a problem z głowy na wiele lat. To wszystko dzięki zatrudnionym przez nas pracownikom. Każdy z nich jest ambitny i szczery w tym co robi. Najlepiej jak tylko możliwe wykonuje swoją pracę, wie bowiem, że efekt finalny wymaga nakładu chęci i poświęcenia.

Usługi budowlane cennik Białystok

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki zakres usług remontowo - budowlanych.
Nasze prace obejmują:
- przebudowy łącznie z remontami budynków zabytkowych
- generalne remonty, naprawy pokryć dachowych, okien połaciowych, rynien, miejscowe usuwanie przecieków itp.
- docieplenia elewacji w technologii lekko mokrej, jak i lekko suchej
- remonty polegające na usuwaniu warstwy fakturowej i wykonaniu nowej
-roboty związane z konserwacją - mycie myjką wysokociśnieniową, odgrzybianie, malowanie
- termomodernizację (wymiana stolarki, roboty sanitarne, elektryczne, dekarskie)
- bieżącą konserwację pokryć dachowych, elewacji

Cennik usług budowlanych uzależniony jest od rodzaju i jakości wykonywanych prac. Pragniemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego w celu poznania cennika naszych usług budowlanych prosimy o skontaktowanie się z naszą firmą.

Cennik usług budowlanych można też poznać w naszej siedzibie.