Parapety na wymiar

Przygotowujemy konkretny profil zgodnie z zamówieniem i życzeniem klienta, na żądaną długość, szerokość. Bogata paleta kolorystyczna surowca (połysk, mat, drewnopodobne) pozwala na dopasowanie elementu pod konkretne wymagania.

Parapety Białystok

Dużo osób uważa, że parapety spełniają wyłącznie funkcję dekoracyjną. Oczywiście to jest ich wielka zaleta, ale nie jedyna. Te niepozorne poziome zakończenie dolnego otworu okiennego np. nad grzejnikiem, spełniają funkcję stabilizującą prawidłowy przepływ gorącego powietrza. Powietrze wydostające się z grzejnika, dzięki parapetom bez problemu rozprowadza się równomiernie na całe pomieszczenie, utrzymując przy tym dłuższy efekt ciepła. Inna funkcja, o której powinni wiedzieć miłośnicy roślinności, to funkcja ochrony przed wilgocią. Zapobiega zawilgoceniu ścian poprzez np. rozlaną wodę przy podlewaniu. Chronią również grzejniki przed kurzem.
Wiemy już, że parapety dzielimy na wewnętrzne i zewnętrzne, a ich jedyną funkcją nie jest wygląd. Zatem, jak dobrać odpowiedni do naszego domu, pomieszczenia. Każdy ma inne preferencje względem wyglądu. Nasza firma oferuję rozbudowaną gamę kolorów. Jeśli nie jesteś w stanie wybrać odpowiednio pasującego, to nie martw się, nasi specjaliści Ci w tym pomogą. Są tak wyszkoleni, żebyś nie miał obaw przed dokonaniem wyboru. Poprzez swoje doświadczenie wiedzą również, jakie funkcje spełnia każdy parapet, jaki będzie najlepszy i czy sprawdzi się w przypadku osoby wymagającej. Może nie możesz znaleźć parapetu dobrze dobranego pod duże okno lub niewymiarowe? Zapewniamy parapety pod wymiar. Kolejny plus i brak obaw przed znalezieniem odpowiedniego. Dobrze zrobiony i wymierzony parapet, to gwarancja dobrego funkcjonowania.