Obróbki blacharskie Białystok

Profilujemy obróbki blacharskie, kształtowniki, ze stali o grubości maksymalnej 1,5 milimetra lub aluminium i miedź o grubości do 2 milimetrów.
Maksymalna długość zleconego elementu to 5 metrów.

Czym jest obróbka blacharska?


Żeby prawidłowo wyjaśnić obróbkę blacharską wystarczy spojrzeć na elementy naszego dachu. Nie składa się jedynie z blachy. Ma w sobie wiele innych elementów potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania. Jednym z nich jest metalowe wykończenie. Zależnie od preferencji, mogą mieć różny kolor czy też kształt, wszystko odnosi się do całościowego wyglądu i estetyki. Nasza firma zapewnia odpowiednie dobranie obróbki blacharskiej do całości wykonania, żeby wszystko tworzyło spójną całość.

Jaką funkcję spełnia obróbka blacharska?


Obróbka blacharska jest elementem, bez którego dach nie byłby dobrze zabezpieczony. Dlatego nazywa się ją jednym z najważniejszych elementów. Nie jest ona odpowiedzialna wyłącznie za wygląd końcowy. Spełnia bardzo ważną rolę np. gdy pada deszcz, chroni przed dostaniem się wody do środka. Obróbka blacharska, to pewnego rodzaju ,,zatrzask”, nic nie jest w stanie przejść bez problemów- właśnie dlatego dachy służą nam na wiele lat, bo są bardzo szczelnie zabezpieczone. Czy to podczas mocnej ulewy, gradu czy też śniegu.
Kształtowniki, zwane inaczej profilami stalowymi, są to elementy dzięki którym można bez problemu zespawać poszczególne części budowli. Zrobione są z metalu, miedzi lub aluminium. Bardzo przydatne podczas rozbudowy większych dachów hal przemysłowych.

Nie musisz martwić się wykonaniem i doborem odpowiedniej obróbki czy kształtownika. Odpowiemy na każde Twoje pytanie, spokojnie tłumacząc i pokazując odpowiedź. Wiemy bowiem, jak ważne jest podejście do klienta i końcowy efekt współpracy.