Okna dachowe Białystok

Okna dachowe mają za zadanie odpowiednio doświetlić przestrzeń na poddaszu i dać użytkownikowi komfort z ich użytkowania. Na rynku dostępna jest szeroka gama okien połaciowych. Nasze doświadczenie praktyczne oraz szkolenia w których bierzemy udział, są gwarancją dla naszych klientów, że każda realizacja wiąże się z indywidualnym podejściem do klienta, spełnieniu jego oczekiwań jak również dopasowaniu okien do konkretnego przeznaczenia pomieszczenia.

Okna na poddaszu

Okna dachowe występują w domach od wielu lat. Jest to część występująca na poddaszu, która często zapewniała jedyny dostęp świeżego powietrza. Wraz z rozwojem, okna zmieniały swoje ułożenie i występowanie. Już nie wyłącznie na ścianie, a również na dachu. Człowiek coraz częściej używał poddasza już niejedynie jako skład niepotrzebnych rzeczy, ale jako część mieszkalna.
Żeby przystosować poddasze do codziennego użytku, trzeba zadbać o odpowiednie okna. Ich funkcja jest bardzo ważna, ponieważ to one odpowiedzialne są za dostarczenie naturalnego światła do pomieszczenia.

Jak odpowiednio dobrać okno?

Oczywiste przy wyborze okna, jest wzięcie pod uwagę, jakiej wielkości jest pomieszczenie i jego przeznaczenie. Innym punktem jest dobranie okna o konstrukcji najbardziej wygodnej w użytkowaniu.

Każdy dach może mieć inny kąt nachylenia czy padania światła. Wyższe lub niższe zamontowanie okna również ma znaczenie. Dlatego nasza firma robi odpowiednie rozeznanie i dobiera umiejscowienie do potrzeb i oczekiwań klienta. Dobrze dobrane i zamontowane okno, to wiele lat zadowolenia i gwarancja długiego korzystania.