Materiały budowlane Białystok

Nasza oferta obejmuje sprzedaż, dystrybucję, zaopatrzenie w materiały budowlane niezbędne do
Twojego dachu, elewacji, oraz wszystkiego co z tym związane. Produkty z naszej oferty
pochodzą od uznanych, wiodących a przede wszystkim sprawdzonych Producentów.
Doradztwo fachowe oraz praktyczne, uwzględniające wszystkie aspekty mogące mieć wpływ na użytkowanie oraz eksploatację materiałów budowlanych. Doradztwo oparte na merytorycznych argumentach które są poparte wiedzą i doświadczeniem nabywanym przy realizacji powierzonych zadań budowlanych.

Materiały

- dachówki ceramiczne , betonowe
- blachodachówki na wymiar
- blachodachówki modułowe
- blachy na rąbek
- blachy trapezowe
- okna dachowe
- wełna mineralna
- styropian elewacyjny, dachowy
- chemia budowlana
- systemy dociepleń

Usytuowanie geograficzne budynku, piękna aczkolwiek brudząca brzoza, dwuspadowy dach – na którym jedna z połaci “kwalifikuje” się pod instalację fotowoltaiczną, elewacja narażona na zabrudzenia “mechaniczne” te i wiele innych aspektów powinny być rozważane na etapie zakupu i wbudowania konkretnych materiałów.

Materiały budowlane a nasz komfort


Dom bez dachu i elewacji, jest jak prezent bez opakowania. Niby jest, ale jakby go nie było. Dach jest pewnego rodzaju zwieńczeniem. To właśnie on codziennie dba o nasze bezpieczeństwo i komfort. Od środka chroni pomieszczenie przed nadmierną utratą ciepła, natomiast od zewnątrz jest narażony na czynniki atmosferyczne m.in. deszcz, grad i śnieg. Elewacja natomiast, jest wizytówką wnętrza. Dlatego tak istotne jest, jakich materiałów użyjemy. Każda rzecz ma swój początek, od którego wszystko się zaczyna.
Tak samo jest w budownictwie. To początek jest najważniejszy i zapewnia wytrzymałość, ponieważ materiały użyte przy budowie czy remoncie są decydujące. Produkty o wysokiej jakości posłużą nam na długo bez zbędnych zmartwień o ciągłe wymiany. Nasza firma zapewnia wyłącznie towar dobrego gatunku. Koniec z nieszczelnymi oknami i zmartwieniami związanymi z tym. Dobrze wiemy, że naszą największą zaletą, jest dostępność i komfort wyboru. Nie musisz chodzić z jednego sklepu do drugiego, szukając odpowiedniej rzeczy. Już teraz wszystko znajdziesz w jednym miejscu.

Materiały budowlane - co wybrać?


Wszystko w jednym miejscu, ale jak dokonać wyboru? Zdajemy sobie sprawę, że wybór materiałów może przysporzyć kłopotów. Wiemy też, jak ważna jest pomoc osoby doświadczonej w takim momencie i tutaj pojawiają się nasi przeszkoleni pracownicy. Każdy z nich jest przygotowany na Twoje wątpliwości. Jaki dach i okna wybrać, aby spełniały wszystkie Twoje wymogi? W swojej ofercie mamy obszerny wybór dachówek. Nasza firma również zapewnia blachodachówki na wymiar, dlatego nie musisz martwić się doborem odpowiedniej. Okna natomiast dobierzemy tak, byś czuł komfort użytkowania. Kolejnym elementem, o jaki chcesz zadbać, jest elewacja? Materiały budowlane, które proponujemy, bez problemu Ci w tym pomogą.